Partnerler arası uyum olmasına karşın cinsel anlamda karşılaşılan sorunlar artık cinsel gücü artıran karışımlar ile geride bırakılabilir. Sizlerde ev ortamında dahi yapabileceğiniz karışımlarla çok daha yüksek bir cinsel güce sahip olabilirsiniz, gece boyu etkisini görebilirsiniz. Erkeklerin özgüven kazanması açısından da gerekli olan karışımların gerek yapılışları gerek karışım dozlarına mutlak surette riayet edilmelidir. Çok daha yüksek doz kullanımı halinde etkisinin olumlu yönde olmayacağı bilinmelidir. Saf bir enerji elde etmek isteyenler için ginseng otu oldukça faydalıdır. Kaynamış su içine atılan bir miktar ginseng otunun demlenmesinin sağlanması yeterlidir. Akşam yemeklerinden sonra 1 su bardağı içilmesiyle kişinin cinsel anlamda enerjik olması sağlanır. Bu şekilde en az ise 2 hafta boyunca yani 15 gün olarak uygulanması önem taşır.

Cinsel Güç Sağlayan Çay

Cinsel gücün yükseltilmesi amacıyla çay yapımı için kekik, zencefil, zahter, hardal otu, ısırgan otu malzemeler arasındadır. Tüm bu bitkilerin bir kap içinde karıştırılmasının ardından yaklaşık 5 dakika boyunca su içinde kaynatılır. İyice kendisini bırakan otların oluşturduğu karışım için bal veya varsa pekmez ilave edilir. Ardından günde 1 su bardağı olacak şekilde tüketilir. Akşam saatlerinde içilmesi çok daha iyi bir performans vermesi açısından önem taşır. Birkaç gün boyunca bu çayın içilmesiyle cinsel güce etkisi de görülebilecektir.

Cinsel Güç İçin Macun

Günlük olarak tüketilebilecek çaydan çok daha tesirli olan macun ile de cinsel güç elde edilebilir. Bunun için 1 kilo gerçek bal ile 4 kaşık arı poleni karıştırılır. Üzerine 3 kaşık kadar zencefil ilave edilir. 2 kaşık Türk kahvesi dökülürken 3 kaşık kırmızı ginseng, 2 kaşık kişniş ve 2 kaşık kadar da kakule atılır. 100 gram civarında çam fıstığının dökülerek harç içine konulmasının ardından karıştırma işlemine başlanır. Hiçbir şekilde ışık görmeyen bir yerde muhafaza edilirken her sabah ve akşam birer kaşık olarak yenilir. Çok yüksek bir etkiye sahip olacağı için günlük daha fazla tüketilmesi için vücut için zararlı olabilir. Cinsel gücü arttıran karışımlar bununla bitmezken yapılacak karışımlarda kullanılan miktarların önemi de büyüktür.

Sertleşmeme problemi mi yaşıyorsunuz? O zaman sitemizden yüzde yüz orjinal ve işe yarayan viagra sipariş vererek zevk dolu bir cinsel yaşama kavuşun.
İlknur BİLGİN
Author

Lise sağlık çıkışlı, Marmara Üniversitesi iletişim fakültesi mezunu yazarım. Yazılarım hiç bir kar amacı gütmez. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır.

Yorum Yazabilirsiniz :)