Vücudun farklı bölgelerinde olabilecek dövme sildirme fiyatları 2019 yılı itibarıyla farklı şartlara bağlı olarak belirlenir. Dövmenin büyüklüğü, yapısı ve nerede olduğunun yanı sıra hangi işlemin yapılabileceği de kritik öneme sahiptir. Bilindiği gibi hemen her dövme için silme işlemi uygulanabilmektedir. Ancak bunun tam olarak %100 etkili olduğunu söylemek mümkün değildir. Bazı durumlarda renklerinden ötürü dövmelerin silinmeme durumuyla da karşı karşıya kalınabilmektedir. Dövmelerin silinme süreçlerinde lazer ışınları kullanılır. En etkili çözüm olmasıyla birlikte var olan lazer ışın teknolojisinin özellikleri ve imkanları da farklılık gösterebilir. Bundan dolayı dövme sildirme fiyatları arasında uçurumlar dahi olabilmektedir.

Dövme Sildirme Fiyatlarında Etkenler Nelerdir?  

 İlkel yöntemlerin kullanıldığı bazı yerlerde dövme sildirme fiyatları 2019 çok daha uygun olmasına karşın hijyen şartlarının olmaması risk içerir. Telafisi imkânsız zararlarla karşı karşıya kalınmaması için güvenilir olmayan yerlerde dövme sildirme işlemleri yapılmamalıdır. Dövme parçalarının küçük parçalara ayrılmasıyla çok daha kolay bir şekilde emilimi sağlanır. Ancak mor, pembe ve sarı renkli dövmelerde bazı tonların geçirilmesi oldukça zordur. Bundan dolayı renk durumuna göre de dövme sildirme fiyatları arasında değişkenlikler görülebilir. Beyaz renkli dövmelerde ise silme işlemleri uygulanmamaktadır. Dövme sildirme fiyatları 2019 için seans durumları da etkilidir. Bazı küçük dövmelerde birkaç seansla işlemler bitebilmektedir. Ancak 15 seansa kadar uzayabilmesi söz konusu olan büyük boyutlu dövmelerde fiyatların çok daha kabarık olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Dövme Sildirme İşlemleri

Dövme silme seans aralıkları 6 ile 8 hafta olarak belirtilir. Tedavi sonrasında ise kabuklanma durumu olmaktadır. Ancak maksimum 4 gün içerisinde tam anlamıyla bir düzelme olur. Dövme sildirme fiyatları işlemde kullanılan tüm cihazlarla birlikte işlemi yapacak kişiye göre de belirlenir. İşlemlerin akabinde önerilen krem tedavileriyle deride olabilecek sorunlar giderilir.

Sertleşmeme problemi mi yaşıyorsunuz? O zaman sitemizden yüzde yüz orjinal ve işe yarayan viagra sipariş vererek zevk dolu bir cinsel yaşama kavuşun.
Author

Lise sağlık çıkışlı, Marmara Üniversitesi iletişim fakültesi mezunu yazarım. Yazılarım hiç bir kar amacı gütmez. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır.

Yorum Yazabilirsiniz :)