Öncelikle İshalin bir hastalık olmadığını söyleyerek polifaktöriyel kaynaklı bir semptomdur. Bu durumdan kaynaklı rahatsızlığınızı gidermek için de sizlere tavsiyelerimiz olacaktır.


İshal Nedir ?

İshal tıpta diğer adı da Diare olarak bilinir, bu polifaktöriyel kaynaklı bir semptomdur. Normal olarak insanların 250 Gram dışkısı ve bunun da %70 sıvı halde olması durumunda halk dilinde İshaldir.


İshale Ne İyi Gelir ve Anlık Kesme Yöntemleri Nedir ?

İshal olmanız durumunda önereceğimiz yöntemler bol su tüketmeniz vücut sıvı kaybının da azaltmaya yarayan bir öneridir.
Öneriler arasında; Muz, lapa pirinç pilavı, Elma Sirkesi ve bununla birlikte hızlı çözüm arayanlar için denenmiş ve başarılı sonuç veren yöntemimizi paylaşmak istiyorum.


İshali Anlık Kesen Yöntem ?

2 tatlı kaşığı Bal ve Zencefili karıştırın yiyin, ardından 1 tatlı kaşığı kuru Türk kahvesine 3-5 damla limon sıkarak onu da tüketin ve göreceksiniz ki ishaliniz kesilmiş olacaktır.

Sertleşmeme problemi mi yaşıyorsunuz? O zaman sitemizden yüzde yüz orjinal ve işe yarayan viagra sipariş vererek zevk dolu bir cinsel yaşama kavuşun.
İlknur BİLGİN
Author

Lise sağlık çıkışlı, Marmara Üniversitesi iletişim fakültesi mezunu yazarım. Yazılarım hiç bir kar amacı gütmez. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır.

Yorum Yazabilirsiniz :)