Farklı nedenlerle ortaya çıkan saç dökülmelerine karşı kesin bir çözüm sunan Evocapil Sprey içerdiği unsurlarıyla adından söz ettirmektedir. Hem kadınlar hem de erkekler tarafından kullanımı söz konusu olup saçlar için bakım sağlıyor. Procapil maddesine sahip olan üründe öne çıkan 3 madde bulunması da kesin çözümü beraberinde getiriyor. Bitkisel yapıda bir şampuan olmasının yanı sıra saç dökülmelerine kökten çözüm getirdiği de ifade ediliyor. Peki, Evocapil Sprey içeriğinde ne var, neler sağlıyor?

Evocapil Sprey İçeriği

Apigenin ile birlikte Oleanolic Acid ve aynı zamanda Biotinly Tripeptide bulundurmaktadır. İlk içerikle saç folikülünün uyarılması gerçekleşir. Ayrıca saç dökülme durumlarının engellenmesi de yine en iyi şekilde kazandırılan durumlardandır. Sebu ve pH dengesinin korunmasında da etkili olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Buna ilave olarak saç derisinin temizliği de gerçekleşir. Daha hassas saçlarda dahi etkisini göstermesi de kalitesini ortaya koyar. Saç diplerinin kuvvetlendirilmesiyle dökülme halinin düzenli kullanım sonrasında ortadan kalktığı da görülmektedir.

Saç Dökülmelerine Karşı Yeni Ürün

Kişinin psikolojik anlamda dahi kötü hissetmesine neden olan saç dökülmelerinde birçok farklı gerekçe öne çıkar. Sağlık problemleri veya psikolojik hallerinin etkisi olduğu gibi bazı ilaçlar ve dönemsel etkilerde saçların bir anda dökülmesini kaçınılmaz hale getirebilir. Bu gibi bir gelişmenin olmaması için saçların beslenmesi ve yenilenmesinin önemi de büyüktür. Devamlı temiz ve sağlıklı görünümde olması Evocapil Sprey ile elde edilebilir. Saç diplerinin güçlendirilmesinin yanı sıra kırılan saçların yenilenmesi ve canlı bir görünüm sunması da özellikleri arasındadır. Ayrıca pullanma ve kepek sorunlarına karşı da yardımcıdır. Hızlı bir şekilde banyo sırasında iyi bir şekilde saç köklerine yedirilmesiyle etkisinin kısa zamanda gösterileceği de unutulmamalıdır. Benzersiz saç bakımını Evocapil Sprey ile gerçekleştirebilirsiniz.

Sertleşmeme problemi mi yaşıyorsunuz? O zaman sitemizden yüzde yüz orjinal ve işe yarayan viagra sipariş vererek zevk dolu bir cinsel yaşama kavuşun.
Author

Lise sağlık çıkışlı, Marmara Üniversitesi iletişim fakültesi mezunu yazarım. Yazılarım hiç bir kar amacı gütmez. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır.

Yorum Yazabilirsiniz :)