Oral Steroid olarak bilinmesiyle birlikte bilimsel anlamda Oxymetholone olarak bilinen Anapolon nedir sorusu sıklıkla sorulur. İnsan kas dokusunun hızlı bir şekilde büyümesini sağlarken vücut geliştirmek isteyenler tarafından tercih edilebilir. Vücut şekillendirme açısından oldukça etkili bir ilaç olarak da tanımlanabilir. Birçok ünlü tarafından tercih edilen ürünün kullanımından kaynaklı yan etkilerinin sayısı da fazladır. Bundan dolayı gerek kullanım öncesinde gerek kullanım sonrasında belirli hususlara dikkat edilmelidir. Peki, Anapolon fiyat karşılaştırmaları nasıl yapılır?

Anapolon Kullanımı ve Etkileri

Hali hazırda yapılan araştırmalar neticesinde diyet planı çerçevesinde kullanılan Anapolon ile 30 kiloya kadar yağsız kas kitlesi kazanılabilir. Anapolon nedir sorusundan sonra etkilerinden de hem olumlu hem de olumsuz tarzda bahsedilebilir. Spor ve fitness özelinde kullanımıyla etkisi ortaya çıkarılabilir. Bununla birlikte tek başına kullanımı Anapolon etkileri için bir anlam ifade etmeyecektir. Vücut için oldukça riskli bir kullanıma sahip olması da beraberinde Anapolon nedir sorusunun doğru yanıtlanması zorunlu tutar. Hızlı su kaybının oluşması ve kas halinin gerçekleşmesi sağlık sorunlarının habercisi olabilmektedir. Bunun için doğru diyet ile birlikte kullanımı istenir. Günlük olarak 25 mg ile başlangıç yapılabilir. Sonrasında ise 50 mg ve 100 mg olarak da kullanımı devam ettirilebilir. Anapolon fiyat var olan doz durumlarına göre ayrılırken internet satışları ise pek güvenli olmamaktadır. Bundan dolayı satın alma işlemlerinde denetlenebilir olan eczaneler tercih edilebilir.

Anapolon Yan Etkileri Var Mı?

Bir aylık zaman diliminde 20 Ibs üstünde kas kütlesi kazanılabileceği de bilinmelidir. Ayrıca Anapolon etkileri olumsuz sonuçları da getirebilir. Saç dökülme durumları ya da uykusuzluk hali bilinen yan etkilerindendir. Bunun dışında doğurganlık problemleriyle cinsel organlarda yaşanan sorunlarla da karşı karşıya kalınabilir. İktidarsızlık ve kişinin yüksek sinirli hali de yine yan etkilerinden öne çıkanlarıdır. Anapolon etkileri bu şekilde sıralanırken yüksek dozda alımı da telafisi güç durumları kaçınılmaz kılar. Anapolon fiyat durumlarına bakmaksızın doğru şekilde ve tarzda kullanımıyla vücut geliştiriciliği açısından yarar kazanılabilir.

Sertleşmeme problemi mi yaşıyorsunuz? O zaman sitemizden yüzde yüz orjinal ve işe yarayan viagra sipariş vererek zevk dolu bir cinsel yaşama kavuşun.
Author

Lise sağlık çıkışlı, Marmara Üniversitesi iletişim fakültesi mezunu yazarım. Yazılarım hiç bir kar amacı gütmez. Tamamen bilgilendirme amaçlıdır.

Yorum Yazabilirsiniz :)